Studium v zahraničí a program Erasmus

Pokud chcete studovat v zahraničí v rámci programu Erasmus, pak by se vám mohly hodit následující informace:

• Koordinátorem programu Erasmus je na Matematicko-fyzikální fakultě Ondřej Pangrác. Otázky ohledně potřebné administrativy by měly směřovat k němu.
  • Seznam dohod na Matematicko-fyzikální fakultě pro rok 2015/2016 je ke stažení zde.
  • O zkušenosti s programem Erasmus se s vámi jistě rádi podělí studenti a studentky, kteří v rámci tohoto programu vycestovali do zahraničí. Seznam studentů a studentek, kteří byli nominováni do programu Erasmus v roce 2014/2015 najdete zde.
  • Fakultní internetová stránka s obecnými informacemi o programu Erasmus je zde. Na stránce také najdete odkazy na nabídky studia/stáží v zahraniční, které nespadají do programu Erasmus.
  • Celouniverzitní stránka s informacemi o programu Erasmus je zde.