Stipendijní pobyty v rámci přímé meziuniverzitní spolupráce pro doktorandy a post-doktorandy na Univerzitě Vídeň v roce 2018

Přeposláno z Oddělení pro vědu a zahraniční styky:

Vážení,

dovolujeme si Vás informovat o nabídce stipendijních pobytů pro doktorandy na Univerzitě Vídeň v rámci meziuniverzitní spolupráce v roce 2018.

Partnerská Univerzita Vídeň nabízí 4 jednoměsíční stipendia pro mladé vědce (tj. PhD studenty a post-doc pracovníky). Výše stipendia činí 1.000 Eur.

Zájemci si musí předem dojednat svůj výzkumný pobyt s vídeňským akademickým partnerem(supervisorem), kterého lze nalézt na: http://www.univie.ac.at/organisation.

Pobyty lze uskutečnit od 1. března do 1. listopadu 2018.

Podrobnosti naleznou uchazeči v přiloženém informačním listu, který je zároveň přihlašovacím formulářem (Information Sheet) a v Research grants for young researchers within the partnership-agreement with the University of Vienna.

Žádosti prosím odevzdávejte na OVZS nejpozději do 15.11.2017. Žádosti vybraných uchazečů postoupí do výběrového řízení, které proběhne počátkem prosince na rektorátu.

Anděla Michálková
OVZS

Dokt_Stipendia_UniWien2018

Grants for young researchers within the partnership_ call