Rozvrh diplomového semináře (Vybrané problémy matematického modelování – NMMO564)

předběžný rozvrh diplomového semináře je k dispozici v přiloženém dokumentu. Vystoupení na semináři je nezbytné k udělení zápočtu z “předmětů” Diplomová práce I, II a III.

V případě, že vám termín vystoupení nevyhovuje, pište prosíme opět na uvedený email, rozvrh se pokusíme upravit dle vašich požadavků. Jste-li v letním semestru v zahraničí (Erasmus), tak na seminář pochopitelně nemusíte.

Pokud ještě nemáte vybranou diplomovou práci, začněte prosím o výběru diplomové práce vážně přemýšlet. Času není nazbyt. Chcete-li si s námi o výběru tématu diplomové práce promluvit, neváhejte! (Pište na prusv@karlin.mff.cuni.cz, Vít Průša, a domluvíme si schůzku.) Máte-li již téma diplomové práce vybráno, dohlédněte na to, aby téma školitel formálně vypsal v SIS.